HomeMest Şemsiye - MEST ŞEMSİYE | Şemsiye Tente gölge Sistemleri

DÜNDEN BUGÜNEMest Şemsiye Hizmetleri

Messa şemsiye 1989 yılından günümüze kadar ticari faaliyetlerini sürdürmüş, Şemsiye üretiminde başarılı çalışmalar yaparak sektörde marka haline gelmiş bir şirkettir.  Şemsiye üretiminde marka haline gelen; Messa her daim gelişmelere açık vizyon sahibi bir şirket olmuştur. Sektörle ilgili yeniliklere açık olan firmamız sizlere bu alanda, modern teknolojinin getirmiş olduğu tüm yenilikleri ve ürünleri kaliteli şekilde sunmaktadır. Türkiye’de ve Yurt dışında var olan tüm yenilikleri takip ederek, ilk uygulayan; Şemsiye üretimi yapan firmamız bu alanda sektörde marka bilinirliğini üst seviyeye taşımayı her daim amaçlamıştır.
Bizi sektörde rakiplerimizden farklı kılan en büyük özelliğimiz; Resmi şirket olmamızın getirdiği kurumsal hizmet anlayışımız ve işini çok iyi yapan, tecrübeli personel ekibimiz, bunun dışında kullandığımız kaliteli malzeme alt yapımızdır. Türkiye geneli çok geniş potansiyelde müşteri portföyüne sahip olan firmamız sizlerin talep ve istekleri doğrultusunda şekillenen yapıda çözümler sunan; Sizlere her daim en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan firmamız sizleri memnun etmek adına yanınızda olacaktır.
Messa sizlere her daim,şemsiye modellerinde kullanışlı, tasarımsal yaz kış sezonunda gönül rahatlığı içerisinde uzun ömürlü kullanabileceğiniz ürünler sunmaktadır. Sizlerde; Şemsiye,ürünleri ihtiyaçlarınızda hemen firmamıza ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

https://www.mestsemsiye.com/wp-content/uploads/2021/03/yandankollu.jpg

Misyon&Vizyon

Şemsiye üretim ve satışlarında müşterilerimizin her daim beklentilerine cevap verecek sistemde çözümler sunmak ve kaliteli sistemde beklentilere cevap veren alt yapıda çözümler sunmak. Sektörümüzde her daim gelişimlere ve beklentilere cevap verecek alt yapıda hizmetler sunmak.

https://www.mestsemsiye.com/wp-content/uploads/2021/03/mest-logo-512x512-1-160x160.png

Gölgenin keyfini Mest Şemsiye ile yaşayın...

Yüksek ürün kalitesi,
Kısa termin süresi,
Satış öncesi ve satış sonrası profesyonel destek,
Güçlü ve güvenilir takım çalışması ile hizmet vermektedir.
İletişim
Genç Osman Mahallesi, Doğanay Sokak, No:42/B Güngören – İstanbul
ÜRETİM: MESSA100. Yıl Yeni Sanayi No:1 2 3 Yeni Sanayi Sitesi Merkez – Tekirdağ
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin